Apartmán Loukov V Ráji :::

Apartmán V Ráji / Loukov

Ubytování v Českém ráji nedaleko hradu Kost. Pro hosty je k dispocizi útulné ubytování v příjemném apartmánu v obci Žďár - Doubrava.

Ubytování:
Apartmán v Ráji v obci Doubrava - v přízemí jsou 2 pokoje disponující 2 a 4 lůžky. V patře je prostorný obývací pokoj s TV a krbem, který slouží i jako společenská místnost s rozkládací pohovkou. Wi-fi. Samozřejmostí je sociální zařízení se sprchovým koutem a obrovská venkovní terasa umožňuje božské venkovní snídaně, nebo krásné posezení do nočních hodin.

Gastronomie:
Hosté v apartmánech v Ráji v obci Doubrava naleznou plně vybavenou kuchyň disponující varnou deskou, lednicí, troubou, mikrovlnnou troubou a rychlovarnou konvicí, nádobím a příbory. To hostům umožní uvařit si dle vlastní chuti. - Pokud hosté apartmánu v Ráji v obci Doubrava mají chuť na nějakou pochoutku z tradiční české kuchyně či místní speciality, mohou navštívit některou ze dvou místních hospůdek. Možnost objednat jídlo - denní závoz - výběr ze tří hotovek včetně polévky.

Služby:
K dispozici je útulná zahrada s vybaveným altánem, kde je pohodlný zahradní nábytek a kamenný gril s udírnou. Přes léto je napuštěný bazen, obrovská trampolina i pro dospělé, pro děti pískoviště se spoustou hraček. Apartmán má vlastní vchod. K dispozici je TV, WIFI free. Apartmán je nově zrekonstruován, vkusně zařízen a samozřejmostí je naprostá čistota.

Okolí:
Obec Žďár sdružuje dalších pět osad: Břehy, Doubravu, Příhrazy, Skokovy a Žehrov. Obec se nachází u Loukova u Mnichova Hradiště. Zdejší prostředí nabízí mnoho příležitostí k výletům po krásném okolí. Zlatá stezka Českého ráje provází návštěvníka po nejzajímavějších místech Českého ráje. Dosahuje celkové délky téměř sto kilometrů - 98 km. Vede z Mnichova Hradiště, přes Trosky, Turnov, Malou Skálu, Kozákov a Tábor do města Jičín.

Apartmán Loukov V Ráji - K hotelu přísluší parkovištěApartmán Loukov V Ráji -  je k dispozici připojení na internetApartmán Loukov V Ráji -  je k dispozici letní terasaApartmán Loukov V Ráji - krytý bazén v hotelu.Apartmán Loukov V Ráji - Televize umožňuje příjem satelitních programůApartmán Loukov V Ráji - Pokoje jsou vybaveny televizoremApartmán Loukov V Ráji - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouApartmán Loukov V Ráji - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletou

::: Adresa :::

Apartmán V Ráji, Doubrava 103
Loukov 29411 Česká Republika
Pension-Loukov-V-Raji@cz-hotel.eu

::: Aktuální počasí :::

Denní tepl.: 4 °C
Noční tepl.: -2 °C
Vítr: 23 m/s
Apartmán V Ráji ubytování Loukov Aktuální počasí ::: jasno

Doporučte tyto stránky: